Локомотив (Мездра) взе дербито на челниците, побеждавайки Вихър с 3:2 Славяново. Двубоят е от 13-ия

...

Драма в Славяново! Локо излъга Вихър

Локомотив (Мездра) взе дербито на челниците, побеждавайки Вихър с 3:2 Славяново. Двубоят е от 13-ия кръг на Северозападната Трета лига. Летящ старт за домакините. Изтичаха едвам 180 секунди от началото, когато Димитър Димитров стреля, „ железничарския “ пазач мазета, последва добавка на Християн Петков и топката спря в мрежата – 1:0. После още веднъж Димитров организира акция и шутира два пъти, само че вратаря на Локомотив се оправи. В 38-ата минута Васил Калоянов получи топката от фланга и с удар по тревата изравни. Само след 180 секунди Ваньо Иванов нахлу отляво и с шут по диагонала направи обрата факт. Секунди преди почивката Михаил Иванов осъществя трето попадение за гостите. Славяновският отбор натисна през второто полувреме.
 Николай Боянов: Да затвърдим усещанията на негостолюбив хазаин Николай Боянов: Да затвърдим усещанията на негостолюбив хазаин
 Едва в 85-ата минута обаче имаше резултат. Тогава Калин Иванов с глава направи 2:3. Накрая Цветан Петров извърши фаул, Тони Паликрушев стреля с глава, само че мездренския вратар мазета топката в гредата и всичко завърши.